Montaż Klimatyzacji Wrocław

SWAN-KLIM Klimatyzacja Wrocław - montaż klimatyzacji

Firma SWAN-KLIM z siedzibą we Wrocławiu, zajmuje się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Oferujemy dostawę i kompleksową instalację urządzeń klimatyzacyjnych w dowolnych obiektach. Dostarczane przez nas urządzenia dobieramy do parametrów technicznych i przeznaczenia pomieszczeń.

Pomagamy w doborze odpowiedniego modelu klimatyzatora, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia, jego położenie, ilość i wielkość okien, ilość urządzeń elektrycznych emitujących ciepło, ilość osób przebywających w pomieszczeniu itd. Odpowiednio dobrany klimatyzator decyduje, w trakcie eksploatacji, o osiąganiu właściwych parametrów w pomieszczeniu, a także o zużyciu energii i o swojej żywotności. Doświadczenie, kwalifikacje oraz zaplecze techniczne pozwalają nam sprawnie realizować wszystkie podjęte zlecenia.

Oferujemy dostawę i montaż urządzeń klimatyzacyjnych wiodących producentów, zapewniając konkurencyjne ceny. Prowadzimy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz cykliczne konserwacje urządzeń. Realizujemy zlecenia w całym kraju, ale przede wszystkim we Wrocławiu i na obszarze Dolnego Śląska. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta i możliwość zaoferowania mu najlepszych rozwiązań. Proponujemy Państwu wykonanie bezpłatnych oględzin w planowanym miejscu montażu, w celu przedstawienia propozycji wyboru optymalnego systemu klimatyzacyjnego z oferty kilku producentów.

Pomożemy wybrać optymalne urządzenie klimatyzacyjne i przygotujemy darmową wycenę!