FIRMA

SWAN-KLIM to dynamicznie rozwijające się firma o profilu projektowo-wykonawczym instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych zarówno bytowych, jak i przemysłowych. 

Obszar naszej działalności obejmuje głównie teren województwa dolnośląskiego, ale istnieje możliwość realizacji naszych usług także na obszarze całego kraju.

SWAN-KLIM to nie tylko bogate doświadczenie zawodowe i kompleksowa obsługa inwestycji, ale przede wszystkim rzetelna i solidna obsługa klienta. Realizując inwestycję uwzględniamy zarówno wymagania dzisiejszego rynku budowlanego, jak i oczekiwania klientów. Takie podejście pozwala nam przygotować ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb.

Rzetelnie sporządzony kosztorys prac, dobra organizacja pracy oraz bogate doświadczenie  zawodowe i indywidualnym podejście do każdej inwestycji tworzy z naszej firmy godnego zaufania partnera.

Serdecznie zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego.

Odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy harmonogram prac oraz przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę spełniającą wszelkie oczekiwania.

Zapraszam do współpracy.